Prekių pristatymo sąlygos

Pristatymas vykdomas užsakymams nuo 22€. Pristatymo kaina 6,49€. Užsakymams virš 69€ pristatymas NEMOKAMAS.

1. Miesto ūkio internetinės parduotuvės prekyba vykdoma adresu Ajerų 1, Daunų k., Šiaulių r. Taip pat vykdomas pristatymas Šiaulių mieste bei siuntimas kurjeriu Lietuvos teritorijoje.

2. Už prekių pristatymo paslaugą taikomas mokestis, nurodytas Miesto ūkio internetinėje parduotuvės puslapyje ir taikomas prekių užsakymo pateikimo momentu. Prekių pristatymo mokestis gali būti tiek fiksuotas, tiek priklausantis nuo Pirkėjo užsakytų prekių kiekio.

3. Pagal nutylėjimą už prekių pakavimo paslaugą į dėžutes ar maišelius mokestis netaikomas jeigu nėra sutarta su pirkėju kitaip.

4. Pardavėjas turi teisę vienašališkai savo nuožiūra nustatyti minimalią pirkinių krepšelio sumą, t. y. minimalią sumą, už kurią Pirkėjas turėtų išsirinkti ir užsisakyti prekių Miesto ūkio internetinėje parduotuvėje, norėdamas jas įsigyti. Minimali pirkinių krepšelio suma nurodoma Miesto ūkio internetinėje parduotuvėje. Į minimalią pirkinių krepšelio sumą nėra įskaitomas prekių pristatymo mokestis.

5. Pardavėjas dės visas pastangas, kad Pirkėjo užsakymas būtų visa apimtimi įvykdytas, tačiau negali suteikti ir neteikia dėl to jokių garantijų. Jei nėra pakankamo prekės/žuvies kiekio, Pardavėjas pasilieka teisę nepristatyti prekės/žuvies, pristatyti mažesnį prekės/žuvies kiekį.

6. Miesto ūkio internetinėje parduotuvėje yra nurodytas vidutinis prekės/žuvies svoris. Pardavėjas deda visas pastangas, kad užsakymas kuo tiksliau atitiktų užsakytos prekės/žuvies svorį, tačiau tikslus svoris ir atitinkamai mokėjimo suma yra žinomi tik po to kai žuvis yra pagauta ir pilnai išdarinėta.
Jeigu Pardavėjo pristatytos prekės/žuvies kiekis/svoris ir atitinkamai kaina yra mažesnė, nei Pirkėjas yra sumokėjęs, sumokėtos ir faktinės kainos skirtumas sumokamas į Pirkėjo sąskaitą ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekių pristatymo. Jeigu prekės/žuvies kiekis/svoris ir atitinkamai kaina yra didesnė, Pardavėjas gali paprašyti Pirkėjo sumokėti skirtumą. Jei Pirkėjas yra pasirinkęs atsiskaitymą už prekes jų pristatymo metu, Pirkėjas moka faktinę prekės/žuvies kainą.

7. Pirkėjo užsakytos prekės/žuvies pristatomos Miesto ūkio internetinės parduotuvės sistemoje Pirkėjo nurodytu adresu.

8. Tuo atveju, kai Pirkėjo Miesto ūkio internetinės parduotuvės sistemoje nurodytu pristatymo adresu Pirkėjas ar gavėjas nerandamas, Pardavėjas turi teisę prekes išduoti bet kuriam kitam nurodytu adresu esančiam pilnamečiui asmeniui arba 20 m. sulaukusiam asmeniui, o Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui bet kokių pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

9. Jeigu prekės/žuvies pristatymas yra neįmanomas dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių (Pirkėjas Miesto ūkio internetinės parduotuvės sistemoje nurodė neteisingą adresą, nurodytu adresu Pirkėjas ar gavėjas nerandamas, prekes priimantis asmuo yra nepilnametis, pateikė negaliojantį asmens dokumentą ar atsisakė pateikti asmens dokumentą, Pirkėjas neturi pakankamo grynųjų pinigų kiekio, nurodyto užsakyme, Pirkėjas negali atsiskaityti mokėjimo kortele ne dėl Pardavėjo kaltės ar kt.), pakartotinai prekės/žuvis nėra siunčiamos (išskyrus atvejus, kai Pirkėjas papildomai sumoka už pakartotinį prekės/žuvies pristatymą), o iš anksto už prekes sumokėti pinigai grąžinami išskaičiavus prekių pristatymo mokestį ir nuostolį atsiradusi dėl prekės/žuvies galiojimo sutrumpėjimo ar pasibaigimo. Tuo atveju, jei užsakymo pateikimo metu Pirkėjui buvo taikyta pristatymo mokesčio nuolaida, tačiau prekių pristatymas nėra įmanomas dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių, Pardavėjas pasilieka teisę išskaičiuoti iš Pirkėjui grąžintinos pinigų sumos visą prekių pristatymo mokestį (galiojusį prekių užsakymo pateikimo momentu), neatsižvelgiant į užsakymo pateikimo metu taikytas nuolaidas.

Grąžinimo taisyklės

Miesto ūkio internetinės parduotuvės prekės/žuvis yra greitai gendančios, todėl jų gražinimas yra neįmanomas, prekės/žuvis atgal nepriimamos. Siunčiama kita prekė arba gražinami Pirkėjo sumokėti pinigai tik tuo atveju jei dėl Pardavėjo kaltės prekės/žuvies kokybė neatitiko Miesto ūkio internetinės parduotuvės aprašymo arba pristatant prekę ji buvo sugadinta.

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę